Vladislava Marková

poskytuje psychosomatické rodinné poradenství, arteterapeutické konzultace, vede sebezkušenostní skupiny. Ve své práci vychází z principů rodinné narativní terapie, systemické terapie, využívá projektivně-intervenční arteterapii. Zabývá se raným nastavením základního životního pocitu a celoživotním vznikáním a prožíváním identity člověka.

 

Absolvovala studijní program a pětiletý sebezkušenostní výcvik v Ateliéru arteterapie - Psychologie na Jihočeské univerzitě (bakalářské studium). Základy biodynamické psychoterapie se učila u M. L. Boysen, zabývá se redukcí stresu prostřednictvím všímavosti (J. Chýle, program MBSR). V současné době je ve čtvrtém ročníku akreditovaného výcviku v libereckém Institutu rodinné terapie a psychosomatické medicíny (V. Chvála, L. Trapková). Je členkou národní společnosti rodinných a systemických terapeutů SOFT, České arteterapeutické asociace a profesního sdružení Arteterra. 

 

V psychosomatických pracovních skupinách se ve spolupráci s lékaři věnuje doplňkové péči o pacienty; zajímá se 

o duševní a mezilidský rozměr jejich stonání a jejich jedinečnou cestu k uzdravení.

 

Prostřednictvím projektu Artekruhy veřejnosti představuje artefiletiku a arteterapii. Věří, že především ve společenství druhých lidí je člověk schopen nahlédnout a kultivovat svůj osobní příběh a jeho nové epizody pak využít k vlastnímu naplnění i ke službě celku. 

 

Žije v malém jihočeském městě. Je vdaná, má tři děti.

606 242 630

Poliklinika U Tří lvů

U Tří lvů 294/4

​České Budějovice

© 2020 Vladislava Marková