Ceník

Konzultace individuálního i rodinného poradenství stojí 900 Kč (60 min) nebo, pokud se domluvíme na delším sezení 1 200 Kč (90 min).

Podstatná část úzdravné práce se odehrává mezi konzultacemi, to znamená, že se obvykle vídáme jedenkrát za tři až šest týdnů. Někdy stačí jedno setkání, jindy spolupracujeme dlouhodoběji.      

V případě, že se nemůžete dostavit v dohodnutém termínu, je potřeba setkání zrušit nejpozději 24 hodin předem. 

Supervizi poskytuje MUDr. Vladislav Chvála, PhDr. Ludmila Trapková, Mgr. Jan Knop (Liberecký institut rodinné terapie a psychosomatické medicíny). 

Podmínky spolupráce:

  • Nepotřebujete doporučení od lékaře ani výpis ze zdravotnické dokumentace.

  • Úhrada za poskytnutou službu se provádí hotově po sezení nebo před uskutečněním sezení převodem na bankovní účet 1046571014/3030.

  • Z důvodů plného využití kapacity naší poradny stanovujeme následující storno podmínky:
    Objednaný termín je závazný. Pokud se klient nemůže dostavit, má možnost termín bezplatně zrušit nejpozději 24 hodin před naplánovaným začátkem sezení. Pokud sezení zruší mezi 7 - 8 hodinou ranní v den, kdy se má sezení uskutečnit, storno poplatek činí 300 Kč. Pozdější storno znamená, že je potřeba uhradit cenu neuskutečněného sezení v plné výši. Úhrada v plné výši také platí pro neuskutečněné sezení bez omluvy. 

    Děkujeme za pochopení.

  • Terapeutické i poradenské sezení se řídí etickými zásadami psychoterapie a je přísně důvěrné.

  • Klient před zahájením poradenské práce, resp. na druhém sezení, podepisuje Smlouvu o pravidlech spolupráce a ochraně osobních údajů. 

Adresa provozovny:

Poliklinika U Tří lvů

U Tří lvů 294/4

370 01 České Budějovice

​IČ 482 35 601

Parkování např. na Senovážném náměstí - parkovací automat

Kontakt:

email: vladka.markova@gmail.com

tel.: 606 242 630